Project Borculo – Hotelchique warmte en elegantie

 

Onlangs hebben wij in Borculo een prachtig project mogen realiseren waarbij comfort en stijl samenkomen. Voor zowel de keuken, woonkamer als bij de voordeur zijn vouwgordijnen geplaatst uit de collectie Loft 79, I am Grays kleur 14. In de slaapkamer is gekozen voor een combinatie met Artelux Amber kleur 13, waardoor er een mooie balans ontstaat tussen rust en warmte.

Een bijzonder detail: inbetweens vóór de overgordijnen

Wat dit project extra speciaal maakt, is de keuze om de inbetweens vóór de overgordijnen te hangen. Dit zorgt voor een unieke gelaagdheid en geeft een luchtig en stijlvol effect. Het gefilterde daglicht speelt prachtig met de transparantie van de stoffen, terwijl de overgordijnen op de achtergrond zorgen voor extra warmte en privacy.

Afwerking met vlinderretourplooi

Alle gordijnen zijn afgewerkt met een vlinderretourplooi, een plooitechniek die zorgt voor een volle en luxe uitstraling. Hierdoor vallen de gordijnen soepel en ontstaat er een tijdloze elegantie.

Hotelchique sfeer

De combinatie van rijke stoffen, warme tinten en een zorgvuldige afwerking geeft het interieur een echte hotelchique uitstraling. Het resultaat is een sfeervolle, uitnodigende woning waarin zowel wij als de bewoners meer dan tevreden zijn met het eindresultaat.


✨ Benieuwd wat wij voor uw woning kunnen betekenen? Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvend advies.

 

Geïnspireerd geraakt?

Ben je na het lezen van de blogs geinspireerd geraakt en wil je wat veranderen in je woning? Neem dan contact met ons op of laat ons je terugbellen om een afspraak te maken.

naar top